Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

Ocenění Spolehlivá firma


 

Na Reality Turecko jsem se obrátil v r. 2012, jelikož jsem chtěl investovat do bytu v zahraničí.  Pro Turecko jsem se rozhodl z několika důvodů:  příznivé klimatické podmínky (léto i v zimě), skvělá atmosféra města Alanya (zábava, pohostinnost), letecky relativně blízko… O koupi mne přesvědčila kvalita nemovitosti a skvělý proklientský přístup turecké realitní kanceláře.  Nečekali jsme takovou flexibilitu a vstřícnost.  V neposlední řadě pro nás byla velmi důležitá efektivní a příjemná pomoc paní Růžičkové při sjednávání kontaktu s tureckou stranou a její překlad.  Byt si užíváme každé jaro i podzim, kdy tam je srovnatelně jako u nás v létě.  I zpětně hodnotím tuto investici jako velmi povedenou.  Kamil s rodinou, Písek.


 

Vážení přátelé,
chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti při koupi nemovitosti v Turecku v r. 2013.  Po několika návštěvách turecké
Alanye jsme se rozhodli s kamarádem zakoupit apartmán v této lokalitě.  Po návratu z několikátého pobytu
jsme na internetu oslovili několik realitních kanceláří v Čechách i v zahraničí.  Po několika dnech se nám jich
pár ozvalo.  Vybrali jsme si ty které nám přišli dle odpovědi solidní.  Po dalším kontaktu většina /nevím z jakého
důvodu/ztratila zájem.

U jedné byla kontaktní osoba napsaná paní Růžičková a tak to všechno začalo.  Při krátkém tel. rozhovoru nám nastínila, jak se věci mají a při ujištění, že máme vážný zájem nám zprostředkovala kontakty na realitní kancelář PANORAMA HOMES NETWORK se sídlem v Alanyi, pro kterou pracuje.  Vyměnili jsme si pár informací a zdělili naše požadavky na lokalitu, vybavenost a cenovou kalkulaci. Během  pár dní jsme obdrželi email s několika nabídkami.  Domluvili si návštěvu zakoupili letenky a vydali na cestu.

Po příjezdu přesně dle domluvy si nás na hotelu vyzvedli a provedli nás po vybraných nemovitostech. Na druhý den už jsme seděli s příjemnými lidmi v kanceláři a domlouvali podrobnosti.  Ujala se nás paní Haneke.  Během dopoledne jsme vyřídili všechny náležitosti.  Objela s námi všechny úřady od fotografa až po zaregistrování na městském úřadě.  Perfektní servis.  Podepsali jsme několik dokumentů v četně plné moci k vyřízení všech náležitostí.

Od našeho odletu nás pravidelně informovali jak pokračuje vyřízování všech náležitostí. Asi půl roku jsme čekali na zapsání do /TAPU/ u nás KÚ.  Po zapsání jako majitele nemovitosti jsme doplatili smluvenou částku a vyrazili převzít apartmán.  Od té doby se nám PANORAMA HOMES NETWORK k naší plné spokojenost stará o veškerý servis spojený s provozem.  Pravidelné informace o dění včetně vyúčtování jsou samozřejmostí.

Pobývalo tam už spoustu našich kamarádů a členů rodin a když byl sebemenší problém, stačil jeden email a okamžitě ho vyřešili. Máme v domě správce a můžu říct, že tak čisto uvnitř a kolem se jen tak nevidí ani Německu. Krásně upravená zahrada, perfektní bazén, sauna, fitko, herna.  To vše má na starosti naše realitka.

Ještě na závěr, komunikace probíhala vzhlledem k naší jazykové vybavenosti v němčině a angličtině, ale všechny záležitosti v češtině vyřizuje paní Růžičková, na kterou se můžete kdykoliv obrátit. S přáním pohodového pobytu na sluncem zalité Turecké riviéře:   Jiří Novák, Kraslice.


 

Jako astmatik bych měl podle lékařů trávit co nejvíce času u moře. V reálném životě to možné není, ale s příchodem důchodového věku se tato možnost částečně nabízí. Proto jsem se začal touto skutečností zabývat a hledat co nejdostupnější mořské destinace jako je Řecko, Kypr, Kanárské ostrovy, Španělsko, s jistotou příjemných i zimních dní. V hledání jsem se dostal až na stránky paní Růžičkové www.realityturecko.cz.  Neznalý cizích jazyků, jsem měl dosti značné obavy z reálnosti mého snu, (pořídit si u moře apartmán pro delší zdravotní pobyty).

S údivem jsem ale zjistil, že realizace ani pro mě není nedostupnou, neboť o veškeré věci kolem koupě bytu se postará a potřebné zařídí realitní kancelář v Turecku. Byt si jen vyberu a s pomocí pí Růžičkové, která bude tlumočit má přání, se bude záměr postupně realizovat.  Já jen absolvuji asi hodinovou návštěvu Tureckého velvyslanectví v Praze a vlastní nezávazné prohlídky bytů v Turecku, za doprovodu místních realitních makléřů Panorama Homes Network.

Rozhodl jsem se tedy pro první krok a chtěl nějaké mnou vybrané byty vidět ve skutečnosti. S kamarádem jsme si pomocí realitní kanceláře objednali ubytování v Alanyi s pobytem u moře a jeden den vyčlenili na domluvenou prohlídku.

Přesně v domluvený čas pro nás k hotelu přijela paní Růžičková s pracovníkem místní realitní kanceláře Panorama Homes Network.

Prohlídka proběhla podle mých představ, navíc i v českém jazyce. Mile mě překvapila  kvalita bytů, ale hlavně jejich ceny, které jsou téměř poloviční proti jiným přímořským destinacím. Další důležitou, podle mě hlavní a podstatnou prioritou jsou nízké udržovací roční poplatky bytů, které mají ve většině případů svůj bazén. Také ceny potravin a služeb jsou podobné, v mnoha případech i nižší, než je tomu v naší republice.

Podstatný je pro mě i následný servis dané realitní kanceláře, která je vám vždy nápomocna i po odkoupení bytu, což u nás vůbec neznáme. To je jen několik pro mě důležitých důvodů proč koupit byt v Turecku, další výhody a možnosti služeb se podrobně dočtele na těchto stránkách. Hlavním důvodem ale zůstává moje investice do zdraví.

Mirek, Hradec Králové


 

Dobrý den, rádi bychom se podělili o pozitivní zkušenost se službou zprostředkování prodeje bytů v Alanyi.  S manželem jsme si již několik let (ne-li celý život) plánovali koupi zahraniční nemovitosti.  Pořád nám ale připadalo, že jsou důležitější investice než investice do zahraniční nemovitosti.  Až po delším čase (kdy dcera dostudovala apod.) jsme se napevno rozhodli, že naším druhým domovem se stane právě Turecko.

S výběrem a realizací prohlídky nemovitostí nám paní z Reality Turecko velmi ochotně pomohla.  Strávili jsme 2 příjemné dny objížděním vytipovaných bytů a nakonec jsme si vybraly nemovitost kousek od pláže Keykubat (východní část Alanye).  Jsme nadšeni kvalitou stavebních materiálů (mramorová dlažba, žulová kuchyňská pracovní deska apod.) i velice moderním designem celého domu.  Dekorované jsou stěny i stropy vnitřního schodiště domu. Detaily i zpracování jsou unikátní – no zkrátka je třeba se přesvědčit na vlastní oči. Proto doporučuju, máte-li podobný sen o bytě u moře, abyste si dovolili jej realizovat.

V bytě jsme strávili naší první dovolenou a nemůžeme se dočkat další.  Také přátelská atmosféra Alanye je překvapivá.  V neposlední řadě chceme poděkovat i bezchybnému servisu turecké realitní kanceláře Panorama Homes Network, od které jsme si naší vysněnou nemovitost koupili.

S pozdravem,

Jana a Karel, Praha.


5.11.2017

Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o pár zkušeností s realitní kanceláří Panorama Homes Network působící v turecké Alanyi a okolí.

Vlastníme nemovitost několik let a k naší velké spokojenosti přispívá i jmenovaná společnost starající se o veškerý konfort.

V letošní sezoně se nám přihodila jedna událost a to, že po odjezdu návštěvníků nám byla sousedy /Norové/ oznámeno emailem, že je rozbité sklo na venkovním stole.Po nahlášení události během několika dnů navštívili pracovníci realitní kanceláře byt, vše uklidili a po dohodě o ceně nainstalovali sklo nové. Vše bylo vyřešeno během několika málo dnů k naší spokojenosti.

Realitka, kterou nám zprostředkovala Eva Růžičková (majitelka serveru www.realityturecko.cz) se nám stará i o transfer hostů z letiště a naopak. Za tu dobu se ještě nestalo, že by došlo k jakékoliv nepříjemné situaci. Vždy v čas a přesně dle dohody byla doprava perfektní.

Poslední věcí o které bych se chtěl zmínit je bezpečnostní situace v dané oblasti. Byl jsem letos osobně třikrát v Alanyi a ani v nejmenším případě jsem nezaznamenal jedinou změnu proti letům předešlým. Všude vládne pohoda a vzájemné respektování našich kultur. Tak lacino v Turecku ještě nikdy nebylo. Pláže a moře je perfektní a skvěle služby lákají k užívání letních radovánek a to i v tomto čase. Přeji všem hezký pobyt v příští sezoně a zmiňované realitce díky a hodně spokojených klientů.

Jiří Novák