Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

ZPROSTŘEDKUJEME VÁM NÁKUP NEMOVITOSTI V TURECKU

Aby investice do nemovitosti v zahraničí byla příjemným zážitkem a její další užívání taktéž, nabízíme spolehlivý a kompletní servis ověřený od r. 2004 firmou Panorama Homes Network. Panorama Homes Network působí na trhu s nemovitostmi již mnoho let a patří k nejúspěšnějším společnostem ve svém oboru především v oblasti Turecké riviéry. Důvodem mimořádného úspěchu této realitní kanceláře jsou zejména nadstandardní profesionální služby k zakoupené nemovitosti. Obsah balíčku služeb k zakoupené nemovitosti je opravdu bezkonkurenční a první rok zcela zdarma!

Naše společnost Reality Turecko jakožto exklusivní partner Panorama Homes Network nabízí zprostředkování koupě i případný český doprovod při procesu koupě nemovitosti na místě.

Neváhejte a spojte příjemné s užitečným. I během své dovolené s námi můžete absolvovat prohlídku nemotitosti Vašich snů! Naše společnost si díky výsledkům své práce zaslouženě získává důvěru a přízeň klientů.

Chcete-li být v obchodu s nemovitostmi úspěšní, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme maximum, abychom splnili všechny Vaše požadavky.