Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

Nyní zlevněno!

PALMIYE HOLIDAY APARTMENT

Lokalita: Kargicak/Alanya / Antalya
Pokoje: 3
Metr črvereční: 85 m2
Balkóny: 1
Koupelny: 1
Rok výstavby: 2006
Cena: 50.000,- €

Tento krásný byt za skvělou cenu je obklopený zahradou a umístěn na kopci alanyjské části zvané Kargicak.  Výhled na moře i alanyjský hrad spolu s krásnou zahradou a přírodou kolem je úchvatný.  Při posezení na velikém balkónu si jej budete určitě opakovaně užívat.

Obývák s vestavěnou kuchyní, přístup přímo na prostorný balkón.  Veliká okna přivádějící mnoho světla do místností.  Fantastický výhled na moře a Alanyi i zavnitř místnosti.

U obýváku se nachází veliká koupelna se sprchovým koutem a pračkou.  Vzadu bytu jsou 2 prostorné ložnice.  Pohodlně zde ubytujete 4-5 lidí.

Ke komplexu patří krásná zahrada s citrusovými stromy a mnoha květinami.  Také tu najdete bazén i s dětskou částí, venkovní sprchy a toalety, parkovací místa.

Jedná se o unikátní byt za skvělou cenu!  Tento byt je navíc prodáván plně zařízený nábytkem, bílými spotřebiči a nábytkem.  Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

Charakteristika nemovitosti:
Fasáda: Omítka
Interiér:  Zdi: omítka,  Stropy: dekorativní štuky,  Dveře: dřevo,  Podlahy: keramika
Okna: Pvc, dvojité sklo, pvc Žaluzie
Nábytek: Obývák, jídelní set, ložnice, dětský pokoj, balkón
Vybavení kuchyně: Ano
Bazén: Ano
Klimatizace: Ano
Čerpadlo: Ano
Generátor: Ano
Topení: Soukromé
Navíc: Satelitní system

*Za všechny uvedené informace v portfoliu jsou odpovědní příslušní majitelé nemovitostí a informace jsou jen orientační. Prosíme, potvrďte si jejich správnost před nákupem Vaší nemovitosti.

.