Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

Nový lukrativní projekt

VYPRODÁNO

KESTEL AURA BLUE

…skvělá investiční příležitost v luxusní části Alanye – Kestel

Lokalita: Kestel/Alanya / Antalya
Pokoje: studio, 2,3,4
Balkóny: 1,2
Koupelny: 1,2
Rok výstavby: 2015

Jedná se o nový projekt v krásné a nově vystavěné oblasti Alanye, zvané Kestel.  Klidná lokalita a blízkost moře je velmi příjemná a zároveň typická pro oblíbený Kestel.  Noví majitelé nemovitostí zde dále oceňují výhled na zelenou scenérii pohoří Taurus, kousek je i populární řeka Dim s mnoha restauracemi přímo na vodě, centrum Alanye je jen 4,5km vzdálené a k pláži to je pouhých 200m.

Kestel Aura Blue staví stejný kvalitní developer jako dobře známé komplexy Utopia I., Utopia II., Cristal a Orion City.  Projekt se skládá z 8 domů (4 poschodí), celkem 132 bytů.  K prodeji jsou garsonky, 1-2 ložnicové byty, duplexy (2 patra) se 3 ložnicemi.  Velikost bytů 45-225m2, ceny začínají na 45.000€.

Luxusní zařízení komplexu tvoří:  vnitřní bazén, venkovní bazén, vodní skluzavky, dětské hřiště, místo na grilování, turecké lázně, pára, sauna, fitnes, bowling, 24hod bezpečnostní služba, záložní generátor, satelitní systém, panoramatické výtahy, venkovní parkoviště, stolní tenis, billiard.

Standard všech bytů: dvojitá plastová okna, ocelové vstupní (bezpečnostní) dveře, vestavěná kuchyně, systém ohřevu vody, vestavěná bodová světla v obýváku a kuchyni, stropní ozdobné štuky ve všech místnostech, žulová pracovní kuchyňská deska, klimatizace ve všech obytných místnostech.

Přípojky vody a elektřiny i oficiální povolení k bydlení (Iskan) jsou zahrnuty již v ceně.

Projekt Kestel Aura Blue představuje skvělou investiční příležitost na pohodlném místě za rozumnou cenu v luxusní oblasti Alanye.

 

Charakteristika nemovitosti:
Fasáda: Speciální omítka
Interiér: Zdi: Speciální omítka, Stropy: Omítka, dekorativní štuky, Dveře: Lisované pvc, Podlahy: Keramika
Okna: Pvc, dvojité sklo
Bazén: Ano
Klimatizace: Ano
Výtah: Ano
Čerpadlo: Ano
Generátor: Ano
Topení: Soukromé
Navíc: Satelitní systém
*Za všechny uvedené informace v portfoliu jsou odpovědní příslušní majitelé nemovitostí a informace jsou jen orientační. Prosíme, potvrďte si jejich správnost před nákupem Vaší nemovitosti.