Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

TAYA PARK RESORT

Lokalita: Cikcilli/Alanya / Antalya
Pokoje: 3
Metr črvereční: 113-132 m2
Parcela v m2: 10000 m2
Balkóny: 1-2
Koupelny: 2
Rok výstavby: 2012
Cena: 82.000 – 104.000,- €

Moderní s stylový resort se nachází v krásné, velice populární a luxusní části Alanye – zvané Cikcilli.  V blízkosti jsou hlavní obchodní centra (Metro, Kipa, Alanyum, …).  Tato oblast nabízí mnoho výhod pro pestrý životní styl:  každý týden jsou zde pořádány trhy s nekonečnou nabídkou čerstvé zeleniny a ovoce aj. potravin, je zde snadné spojení městskou dopravou do centra, moderní obchody v dosahu, moře i hory taktéž.

Popis komplexu:  10-ti patrová budova je obklopená krásnou krajinou a zahradou s bazénem.  Skvěle udržovaný komplex s moderním vybavením: fitnes, bazén, sauna, turecké lázně, kavárna, dětské hřiště, venkovní krb.

Popis bytů:  Nabízíme moderní apartmány v nejvyšší kvalitě použitých materiálů a designu.  Bylo velmi dbáno na detaily – což je možné ocenit např. při pohledu na rámy, futra, dveře, koupelnové kohoutky, nadčasovou kuchyni, led osvětlení, dřevo ve vysokém lesku…moderní koupelny jsou vybavené skleněnými dveřmi apod.  Toto vše přispívá k pohodlnému a harmonickému životnímu stylu.

Charakteristika nemovitosti
Fasáda: Speciální omítka
Interiér: Zdi: Speciální omítka, Stropy: Dekorativní štuky, Dveře: Dřevo, Podlahy: Keramika
Okna: Pvc, dvojité sklo, Žádné Žaluzie
Vybavení kuchyně: Ne
Bazén: Ano
Bezbariérovost: Ano
Výtah: Ano
Čerpadlo: Ano
Generátor: Ano
Topení: Soukromé
Navíc: Jakuzzi, satelitní system

*Za všechny uvedené informace v portfoliu jsou odpovědní příslušní majitelé nemovitostí a informace jsou jen orientační. Prosíme, potvrďte si jejich správnost před nákupem Vaší nemovitosti.