Kontaktujte nás
info@realityturecko.cz
Mobil: 602 974 962
Další kontakty
Video
turecko-video-s
Virtuální mapa Alanye
Virtuálni-prohlidka-Turecko-s

Luxusní byt za velmi příznivou cenu!

BALHAN APARTMENT

Lokalita: Mahmutlar/Alanya / Ankara
Místnosti: 3 (2+1)
Metr črvereční: 100 m2
Balkóny: 2
Koupelny: 2
Cena: 72.500,- €

Balhan se nachází na začátku Mahmutlaru (východní část Alanye) a nabízí skvělý výhled jak na moře tak i na alanyjský hrad.  Toto místo je unikátní tím, že je pouhých 100m od pláže s garantovaným výhledem na moře.

Malý sympatický komplex Balhan se skládá z 20-ti bytů.  Majitelé bytů jsou Evropané i Turci.  V komplexu naleznete bazén i s dětskou částí.  Před domem je zelená plocha, která nebude dále již zastavěna a redukuje také případný hluk z ulice.  V budově je samozřejmě výtah.  Údržbář bydlící v domě se denně stará o úklid a chod domu. Před domem je pěkný podchod vedoucí přímo k pláži (cca.3min chůze k pláži).  Restaurace, bary a obchody jsou v dosahu chůzí.

Nabízíme zde krásný světlý byt ve třetím patře, 100 m2 (2+1), přímý výhled na moře a starobylý alanyjský hrad.

Prostorný obývák s vestavěnou kuchyní, 2 koupelny, 2 ložnice, 2 balkóny, skvělý výhled z balkónů i obýváku, ocelové bezpečnostní dveře, intercom (telefon), dvojitá plastová okna, kvalitní dlažba.  Tento byt nebyl nikdy obýván a čeká na své první uživatele.  Cena za tuto nemovitost je velice příznivá vzhledem k tomu, že se jedná o byt u pláže, s výhledem na moře i hrad a jen pár kilometrů od cetnra Alanye.  Skvělá investiční příležitost!

Charakteristika nemovitosti:
Fasáda: Omítka
Interiér: Zdi: Omítka, Stropy: Omítka, dekorativní štuky,  Dveře: Lisované pvc,  Podlahy: Keramika
Okna: Pvc, dvojité sklo
Bazén: Ano
výtah: Ano
čerpadlo: Ano
Topení: Soukromé
Navíc: Satelitní system

*Za všechny uvedené informace v portfoliu jsou odpovědní příslušní majitelé nemovitostí a informace jsou jen orientační. Prosíme, potvrďte si jejich správnost před nákupem Vaší nemovitosti.